- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1906 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
6
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
draxidox
22
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1906 Culés
2
Polska bedzie miala ciezko z tym Cuadrado..:/
1
@Kamilos84 Prawdopodobnie Bereszynski będzie musiał się mocno spiąć żeby go powstrzymac, bo chyba on na LO zagra.
14
@Kamilos84 Cuadrado!
0
@Kamilos84 On jak symuluje i bije rywali to ambitny jest ;)
0
@Kamilos84 Cuadrado bo Cuardado to z Meksyku jest. Ja się bardziej obawiam Falcao
0
@Katalończyk 99 Literowka, nie bijcie mnie;) Szkoda, ze nie bedzie gral na Piszczka stronie...
4
@Kamilos84 Nie tylko z nim...a James,Falcao,Bacca plus inni...jeszcze Krychowiak znowu grzeje lawe a pewnie za chwile znowu zacnie posiedzi na trybunach...takze narazie nie mam optymistycznych mysli na temat wystepu naszych na mundialu...ale jest troche czasu to zobaczymy jak to wszystko sie rozwinie
3
@kuba1624 A co dopiero Szpaku z jego nazwiskiem xD
2
@sebasek99 Pewnie usłyszymy podczas meczu 20 wersji jego nazwiska. :p
0
@samueleto Jaki Caudrado? Jak już to Cuadrado
7
@sebasek99 Fakt, nasza grupa to grupa śmierci dla języka Szaranowicza. Najpierw afrykańskie nazwiska z nutą francuskiego, następnie hiszpańskie z nutami indiańskimi a na koniec te, które brzmią jak kolejne modele Nissana.
2
@sebasek99 Szkoda,ze na mundialu nie zagramy z Korea bo to dopiero bylby popis Szpakowskiego
0
@jakkku89 No to miałem na mysli. :-P
1
@oleka222 No cos Ty! Szpaku swietnie sobie radzi z trudnymi nazwiskami, oto dowod: