La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1491 Culés

0

Długo to już będzie kontynuowany temat tej "w ogóle nie istotnej Złotej Piłki którą nikt się nie przejmuje i każdy ma ją gdzieś"? Bo gdybym zaczął oglądać w piłkę od wczoraj i swoją wiedzę opierać na tym co tu przeczytałem to mógłbym dojśc do wniosku że Ronaldo to 2 metrowy chudy drewniak nie potrafiący zgiąć nogi w lewym kolanie, a w prawej nodze ma proteze która automatycznie uderza piłkę do pustej bramki gdy ta jest w promienu 5 metrów od CR, dodatkowo Ronaldo jeździ na wózku inwalidzkim tak cholernie cięzkim że żeby mógł jechać do przdu to musi go pchać Modrić z Kroosem, wzpierani przez Isco gdy wiatr mocniej wieje... a wszystkie nagrody zdobywa dlatego że ma tate Jezusa i wszytsko jest tak naprawdę pod Ronaldo bo jest niepołnosprawny żeby mu przykro nie było...
No naprawdę, rozumiem chwalenie Messiego, bo jest geniuszem, ale tak obrzydliwe i zakłamane umniejszanie Cristiano jest bardziej żalosne niż wręczenie mu tej nagrody. Ronalod jest FENOMENALNYM sportowcem i nie ma co z tym dyskutowac, czy jest lepszy od Messiego? Dla mnie nie, dla Tomka i Janusza może tak, ale to nie ważne, o tym kto jest lepszy nie świadczy napewno ta nagroda

2

@Kacper1432 "o tym kto jest lepszy nie świadczy napewno ta nagroda"

No a powinna. Ta nagroda powinna właśnie świadczyć o tym kto w danym roku był najlepszy.

0

@KamQiX No ale o tym nie świadczy i nie świadczyła o tym gdy wygrywał ja Messi, jest to po prostu nagroda "kto się najlepiej zaprezentował" i trzeba się z tym pogodzić, nic nie zrobimy z tym że ta nagroda jest tak słaba pod tym względem i mimo że co roku każdy powtarza jak bardzo ona jest gów***, to na następny rok i tak każdy ma o nią ból tyłka bo znowu kogoś faworyt nie wygrał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?