- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1089 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1089 Culés
0
Myślę że za rok możemy mieć doczynienia z ciekawy rozdaniem Złotej Piłki, głównie ze względu na Mundial. Oczywiście na ten moment nie zkładam że nagle formy kolejnych drużyn się niesamowicie zmienią (a tak napewno będzie), jednak zakładając że będzie tak jak teraz, to myślę że głównym faworytem do Złotej Piłki będzie Neymar, obok Messiego. Nie liczyłbym na Ronaldo bo nawet mimo tego że w LM znowu może zrobić swoje show, to na Mundialu Portugalia (jeśli nie będzie miała szczęśćia jak na Euro) liczyć się raczej nie będzie, ćwierćfinał to chyba max. Brazylia z koleji jedzie jako faworyt, obok Niemców i Francuzów, patrząc na to że obu tych reprezentacjach nie ma wyrażnej gwiazdy (we Francji może Griezmann ale to chyba nie ten kaliber), to Neymar nawet kończąc przygodę na półfinale i robiąc dobre liczby może być mocno brany pod uwagę w w Złotej Piłce. Do tego oczywiście muszą dojść wyniki w Paryżu, a przez to że gwiazdą Ligi Franuskiej Neymar był już przed debiutem i najprawdopodobnie wygrą Ligę i Puchar, dostanie dodatkową siłę przebicia, gorzej może być z LM. Co do Messiego to napewno będzie miał trudniej, bo musiałby pociągnąc Barce i Argentyne conajmnije do jedengo finału w rozgrywkach LM lub Mundialu, myśle że z Barcą ma szanse LM wygrać, z Argentyna może być ciężko na Mistrzostwach jednak ja bym ich nie skreślał. Podumowując, za rok jako pewniaków widzę Neymara i Messiego, a Ronaldo jeśli chce znaleźć się w 3 musi osiągnąc sukces w LM, bez tego cięzko będzie mu nawet o samą obecnośc w 3. Oczywiście to moje zdanie :)