La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1133 Culés

konto usunięte

0

Co za para paja***... Mam nadzieje ,że z roboty wyleca. Później przez takich Polacy mają zła opinie na świecie i rodzą się stereotypy

https://www.facebook.com/osrodek.monitorowania/videos/652242334950903/

Szkoda ,że tam jakiś pasażer odważniej nie zareagował ,ale i tak reakcja nie była obojętna.

0

@MarioVeB! Masakra, ale tak to jest jak do pracy zatrudnia się menelstwo, a niestety tak jest że kontrolerzy w komunikacjach miejskich to najczęściej nieudacznicy życiowi. Pewnie nawet jednego słowa po angielsku nie potrafili wydukać. Kobieta pewnie przestraszona nie wiedziała o co chodzi:/

konto usunięte

0

@MateoRenzi Mam nadziej ,że ktoś ich pociągnie do odpowiedzialność.
Pewnie gdybym to na żywo zobaczył to bym się zagotował ostro ,

konto usunięte

0

@MarioVeB! Kontrolerzy bardzo często atakują w identyczny sposób pasażerow na gapę. Sam byłem świadkiem takich 3-4 sytuacji. Tylko czego oczekiwać po takim marginesie społecznym? A podpinanie tego pod rasizm jest słabe.

0

@MarioVeB! Zobaczymy jak to będzie, ale wiem jedno z ta grupą zawodową trzeba coś zrobić. Rozumiem, że muszą wyciągnąć konsekwencje z tego że ktoś nie kupił biletu, ale z tego co mi wiadomo ta kobieta taki bilet miała tylko nie skasowała, więc zamiast jej wytłumaczyć żeby to zrobiła na spokojnie to pewnie nie potrafili nic po angielsku powiedzieć i jak to mają w zwyczaju pokazać swój kretynizm. W Poznaniu też parę razy byłem świadkiem jak kontrolerzy zachowywali się w nieodpowiedni sposób dwa razy widziałem i czułem że byli pod wpływem alkoholu... To nie jest pierwsza sytuacja gdzie tak się zachowują, a nikt z tym nic nie robi:/

1

@al Fayed Wątpię, że był to rasizm z jednego powodu, kontrolerzy w Polsce zachowują się tak do wszystkich. Nikt normalny nie chce tam pracować więc albo zatrudniają meneli, albo emerytów...

konto usunięte

1

@MateoRenzi Ale jest to pilna sprawa dla żałosnego ośrodka, który tradycyjnie zajmuje się pierdołami niestety. Natomiast zgadzam sie co do koniecznosci modernizacji tego zawodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?