La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1682 Culés

1

Żenujące się to robi. Barca sama sobie jest winna. Zamiast robić aferę na całego z nieuznanej bramki non stop nadawać o tym, pogrozić to siedzieli cicho, a teraz są tego efekty. Z tymi bandytami w żółtych strojach trzeba krótko i na temat;)

1

@MateoRenzi Robić aferę?No tak,najlepiej się osmieszyc i przy okazji zniszczyć wizerunek

konto usunięte

0

@MateoRenzi Bylbys idealnym obywatelem Szwecji. Ruch... Cie w tylek a Ty siedzisz cicho i podajesz wazeline. Swietne podejscie!!
Lucho tak robil i skonczylo sie na wydrukowanym mistrzostwie Realu.

0

@El dominatore Chyba złego adresata obskoczyles

0

@El dominatore Teorie spiskowe na bok,naglasnianie tego i tak nic by nie zmieniło

0

@busquets5 Zniszczyć wizerunek? Bo wytyka się oczywiste błędy? Piłka to biznes a w biznesie nie ma sentymentu, walić trzeba w to towarzystwo jak w bęben;)

0

@El dominatore Przypuszczam, że to nie do mnie miało być;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?