La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1752 Culés

25

Erneto Valverde:''Sytuacja z Umtitim i wiceprezydentem? Nie uważam,że to był brak szacunku. Nasi piłkarze lubią sobie żartować i wprowadzać miłą atmosferę. Coutinho? Rozmawiamy o piłkarzu,którego nie ma u nas. Aktualnie nie możemy teraz nikogo zakontraktować. Skupiam się na tych piłkarzach,których mam,a czas na transfery jeszcze przyjdzie. Jesteśmy otwarci na wzmocnienia.'' [fcbw]

0

@BarcaInfo Jakos czulem pewnosc przed jego przyjsciem, ze pouklada zespol, ale nie spodziewalem sie ze tak szybko. A jak na konferencjach sie wypowiada to lepiej niz Lucho. Strasznie polubilem EV. Widac ze ma w sobie to cos do prowadzenia Barcy. W kazdym meczu analizuje wszystko w pelni skupiony, a jak kucnie np. w pierwszej polowie to mam wrazenie ze mysli co wprowadzic albo zmienic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?