La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1434 Culés

0

Jakie perfumy męskie polecacie?
Zastanawiam się nad Calvin Klein Escape

konto usunięte

0

@Vhaeraun Miałem ostatnio Adidas Active Bodies i nawet ładnie pachniał
Mój ulubiony HUGO BOSS NO.6 BOTTLED

konto usunięte

0

@Vhaeraun Paco Rabanne Invictus
JPG La Male
Armani Acqua Di Gio
Givenchy Pi

0

@Vhaeraun Osobiscie od lat uzywam Armaniego, wg mnie swietne zapachy. Wlasnie zamowilem dwa w tym jedna nowosc, ktora bardzo mi sie spodobala :) jesli ktos uzywa podobnych zapachow ma podobny gust to dajcie znac chetnie sprawdze :)

0

@Vhaeraun Ja polecam Hugo Bosiki ;)

1

@Vhaeraun Calvin Klein Euphoria są nawet spoko. Kumpel miał to i ja miałem i polecam :D

0

@Vhaeraun z takich tańszych to polecam Lamborghini Azione i LeCoupe
oczywiście gust ma każdy inny

0

@Kamil92 Też z czystym sumieniem polecam Invictus Paco Rabanne

0

@Vhaeraun Creed Aventus, fantastyczny i na każdą porę roku, nigdy chyba mi się nie znudzi.

Dior Homme Intense
Gucci Pour Homme II
Chanel AH Edition Blanche

0

@Vhaeraun Burberry London for men mogę polecić z całego serca, jak zawsze używałem Armani black code to te są lepsze wg mnie.

0

@Vhaeraun Diod- Fahrenheit, nie ma lepszego, dziewczyny często mi mówią że świetnie pachne, często pytają co to za perfum, nie rzadko tez na mieście się odwracają jak poczują ten perfum. Jedyny minus to cena:-)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: