La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 889 Culés

4

Ten sezon jest taki przewrotny, że szok. Jeszcze 2-3 miesiące temu nikt by nie uwierzył, że Real może tracić 10 pkt do Barcy po 12 kolejkach. Z drugiej jednak strony trudno się dziwić. Real gra ta samą kupę co sezon temu. Jednak wcześniej ta żałosna gra na wrzutki oraz obstukiwanie bramki na pałę dzialaly i druzyny dawaly sie na to nabierać. Teraz mecz Realu choćby z ostatnią drużyną w tabeli jest wielkim przeżyciem dla kibicow, nie wiadomo czy Real wygra a 2 miesiące temu to była najlepsza drużyna na świecie. Słabo wygląda również Altetico, kompletnie nie mają pomysłu na grę, grają słabo bez polotu. Myślę, ze jeśli tak dalej będzie to Barca zgarnie tytuł bez większych starań.
Co do absencji Pique- wszytskie portale, wp, Onet piszą o wielkim oslabieniu. Nie zgadzam się. Patrząc na formę Pique, myślę, że co drugi obronca La liga jest obecnie w lepszej dyspozycji, dlatego jego absencja może być wzmocnieniem a nie osłabieniem. Myślę, że Valerde ustawi jakąś taktykę odpowiednią dla zespołu i wcale nie wykluczone, że zagramy trójka obrońców.

3

@Katalonik97 Co do Pique to może i nie jest w najlepszej formie np. jeśli chodzi o pojedynki 1na1, szybkość czy zwrotność, ale doświadczenie pozostaje. Pique zawsze chyba najmocniej ze wszystkich piłkarzy steruje liniami i ustawia zespół podczas spotkań i to na pewno robi różnicę. W dodatku jest wysoki i dobrze gra głową, co dodatkowo pozwala stworzyć niebezpieczeństwo pod bramką rywala i wybijać dośrodkowania spod naszej. Verma jest dobrym obrońcą, ale w ogóle nie gra w Barcy w dodatku do meczu został tydzień a te śmieszki o tym, że trzeba go wsadzić do lodówki żeby nie doznał kontuzji do tego czasu mają w sobie coś z prawdy. Równie dobrze może coś się stać w trakcie spotkania. Jakby Masche był dostępny to sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?