La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 950 Culés

87

"RMTV: 14 karnych niepodyktowanych w 12 kolejkach. (VAL 2, LEV 2, BET 2, GIR 1, LP 3, ATM 4). Potencjalnie 12 punktów. :)))"
To z Twittera El Jarka. Kocham takie tłumaczenia XD

2

@blaise7 Dziś jeden im się należał ale reszta to jakiś żart. Ten frustrat liczy chyba każde nurkowanie Ronaldo w polu karnym.

0

@blaise7 Sobota była można mu wybaczyć :D

4

@GenerałXavi Oj chłopie śledź proszę Twittera El Jarka

3

@Eto'o9 R10 A ja wlasnie niee sledze bo szkoda czasu na hipokrytow

0

@blaise7 Ktoś w końcu powinien wystosować pismo do Madrytu. Wysłać przetłumaczone jak i oryginalne teksty tego redaktorka który zakłamuję rzeczywistość i działa po prostu na szkodę tego klubu. Nawet nieoficjalny fansite musi się kierować pewnymi zasadami i założeniami.

0

@blaise7 Ja mam wrażenie,że to konto prowadzi jakiś 16-latek.Naprawdę nie macie gdzie zaglądać ?

3

@blaise7 A Chelsea w polfinale z Barcelona w LM nalezalo sie 17 karnych!!

0

@Eto'o9 R10 Wczoraj nawet dwa ale 4?!

0

@blaise7 Mnie gościu zablokował jak po meczu z totkami wrzuciłem screena jego własnego posta sprzed kilku dni że Real ich rozjedzie a miałem przeczucie że będzie inaczej więc zrobiłem screena. Czasem też sie zastanawiam czy konta nie prowadzi 16 latek

« Powrót do wszystkich komentarzy