- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1372 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1372 Culés
1
Ogląda ktoś snookera w TVP Sport? Też was irytuje Dębowski za mikrofonem? Fajnie że TVP ma te prawa, bo można oglądać, ale słucha się bardzo źle.
2
@El Madridista. Jak oglądać snookera to tylko w Eurosporcie
Tam są komentatorzy na dobrym poziomie. Znają się na rzeczy. Czasami lukam jak gra Trump więc dobrze się słucha. A na TVP sport nie słyszałam jak komentują
0
@barceloonka92 Również nigdy nie oglądałem snookera na TVP sport, ale na Eurosporcie jest świetnie - polecam!
0
@barceloonka92 Wiem, oglądam od lat na Eurosport, i zgadzam się z tym, ale tego turnieju niestety nie mają ;)
Ma go TVP Sport i trochę bolą uszy od komentarza Dębowskiego, który nie ma zielonego pojęcia o tym sporcie.
Aha, Trump gra po obecnym meczu (który dobiega właśnie końcal), jeśli by Cię to interesowało :)
0
@El Madridista. To fakt. Trump jest jedynym snookerzystą którego lubię i czasami oglądam także dzięki ;)