La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1627 Culés

16

Dziwią mnie dwie sprawy:
1. Suareza i Paco - jeden jest bez formy, a drugi ciągle pracuje i czeka na swoją szansę. Wczoraj zapewnił nam zwycięstwo. Uważam, że jest zbyt rzadko wpuszczany. Skoro mamy tylko dwie '9', to powinien grać choćby te 20min w meczu. Skąd wiemy, że Suarez nie złapie na wiosnę kontuzji (odpukać), która go wyeliminuje na parę miesięcy? Co wtedy zrobi Valverde, skoro Paco będzie nieograny? Jak taki zawodnik miałby pomóc zespołowi, skoro będzie rozregulowany? Dla mnie to bez sensu.
2. Sprawa Denisa Suareza. Wczoraj nie zagrało 6 kontuzjowanych zawodników: Gomes, Rafinha, Turan, Vidal, Roberto i Dembele, a i tak Denis nie dostał minut na boisku (choć już miał na nie wejść). Trochę matwi to, że gra tak mało, bo widać, że ma ten błysk do gry kombinacyjnej i taki gość przyda się na autobusy, nawet ze słabszymi rywalami. Jednak gdy regularnie grał nie będzie, to w drugiej części sezonu się nie przyda, bo nie będzie w rytmie meczowym.

0

@Jojko wczoraj zmiany poszly taktyczne. Jak juz sam zauwazyles przy 1:1 Denis i Deluo byli gotowi do wejscia ale padl gol na 2:1 i sie pozmienialo. Lepiej bylo wprowadzic opanowanego i walczacego Masche do pomocy zeby lepiej bronili. Mysle ze Denis dostanie szanse z Leganes:)

0

@Jojko Prawda jest taka, ze wszyscy grac nie moga. Roznica miedzy Valverde a Lucho jest taka, ze Ernesto chociaz co kilka meczow daje szanse gry tym zawodnikom z lawki. Lucho bardzo sie zamykal, sklad praktycznie co mecz ten sam, do tego prawie zawsze te same zmiany i to bardzo czesto nawet nie trzy. Valverde rotuje, nie boi sie wystawiac roznych graczy do pierwszego skladu a dodatkowo zmiany w trakcie sa nieszablonowe - dopasowane do sttuacji boiskowych

0

@Jojko Valverde najwiekszy blad popelnia wlasnie wzgledem Denisa. Jak dawal mu grac we wrześniu to mial Pana Pilkarza. Jednak potem zaczal stawiac na Deulofeu i Gomesa( czego nikt normalny nie zrozumie) i teraz wybil z rytmu Denisa i juz nie gra tak dobrze, a Deulofeu i Gomes to nigdy nie beda pilkarze na miare choćby BVB, czy Monaco

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?