La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1520 Culés

4

Witam po krótkim banie i z tego powodu proszę o wybaczenie, że dopiero teraz odniosę się do meczu z Olimpiacosem. Nikt nie lubi odgrzewanych kotletów, ale jednej rzeczy przepuścić nie mogę. Mianowicie jest jeden aspekt, którym Gomes przewyższa prawie wszystkich naszych zawodników, a mianowicie wzrost. Poza Pique i Busquetsem nie ma zawodnika, który byłby wyższy od Portugalczyka, a mimo to przy rzutach rożnych Gomes uciekał daleko za pole karne. Nie rozumiem tego wcale. Wątpię by było to założenie taktyczne Valverde. Gomes totalnie boi się być pod grą. Wczoraj widzieć mogliśmy jak odgrywa piłkę do Alby i ucieka by piłka do niego nie wróciła. To jest naprawdę masakra. Oby teraz pod jego nieobecność trochę minut zebrał Alena.

11

@Eto'o9 R10 Gomes to już chyba przypadek nie do uratowania. Spadła na niego krytyka za popełniane błędy, więc zaczął się bać grać, żeby nie popełniać błędów, a popełnia je, bo boi się grać i krytyka tak czy inaczej na niego spada. Zamknięte koło.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?