- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1235 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
21 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1235 Culés
11
To niewiarygodne, że Real gra taką kaszanę w lidze, a potem ogrywa czołowe drużyny w Lidze Mistrzów. Jak to wyjaśnić? Zapominają jak się gra? A może oszczędzają się na LM, olewając całą resztę?
2
@Pawlak1992 każdy by chciał wiedzieć :) ale teraz Tottki ich pojadą :)
0
@Bambus222 Ja mysle ze Real ogra Totki niestety.
0
@Bambus222 Żebyś się nie zdziwił...
0
@kruszkiewicz u siebie nic nie grali,wiem z nimi nigdy nic nie wiadomo,ale myślę że na Wembley ich pojadą,tyle że nawet jeśli,to real wpadnie na 1 miejsce - Besiktas :)
0
@Bambus222 Przypomnę tylko, że BVB też miało ich pojechać :(
0
@kruszkiewicz A ja przypomnę, że Real miał pojechać Totki w pierwszym meczu. :)
0
@Mns21 To bardzo prawdopodobne, gdyż w ostatnich czasach jest właśnie tak, że Real wygrywa mecze, gdzie ludzie upatrują ich porażki (Juventus, Bayern, Sociedad), a przegrywa te, gdzie wszyscy są pewni, że wygrają (Betis, Girona).