La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1095 Culés

0

Ten mecz od samego początku był dziwny ze względu na fatalny błąd arbitra. Myślę, że ta bramka podziałała usypiajaco na Barcelonę, która zyskala nadmierną pewność siebie. Gra nie była za dobra, ale liczą się 3 pkt. W tamtym sezonie gra z Neynarem dawała więcej fajerwerków i była lepsza dla oka, ale czasami grając dobrze Barca przegrywala. W tym sezonie jak gra źle to i tak wygrywa. To taka różnica. Valverde umie ustawić zespół w obronie oraz odpowiednio rotowac skladem.
Na plus:
+wreszcie ograliśmy tą cholerną Malagę i mamy 3 pkt a przecież w tamtym sezonie oddaliśmy im aż 4 oczka.
+przyjemnie patrzy się na Big Sama- to jest taki dzik, że jak podbiegasz do niego to czujesz mróz na plecach. Jest niesamowicie pewny siebie oraz potężnie silny i przy tym zwrotny. Prawdziwa ostoja naszej defensywy. Aż strach myśleć jak by to wyglądało gdyby do Umtitiego dołączył Koulibaly. Według mnie kosmos.
Minusów znacznie więcej:
--styl pozostawia wiele do zyczenia. Nie takiego meczu człowiek spodziewa się człowiek w wieczorną wolną sobotę. Bardziej to usypialo niż relaksowalo
--W ataku stwarzamy sytuację, ale nie jesteśmy skuteczni.
To moim zdaniem główne plusy oraz minusy tego meczu.

0

@Katalonik97  Umtiti dzisiaj niestety 2 poważne błędy, które mogły się źle skończyć :/

0

@Katalonik97 Jak kocham Umtitiego to dziś zagrał słabo. Dwie bardo groźne straty i jedno poślizgnięcie się które gdyby nie Digne skończyliśmy się golem. DIS gołym okiem widać było że Messi, Suarez i Umtiti mają dużo minut w nogach i mecz z Murcia jest zbawieniem. Mam nadzieję że teraz Teresa Stegen, Umtiti, Busquets, Iniesta, Messi i Suarez nie zostaną nawet powołani na ten mecz.

Cillessen - Semedo, Mascherano (c), Vermaelen, Digne - Paulinho, Gomes, Alena - Denis, Paco, Deulofeu
Tak chciałbym byśmy zagrali we wtorek.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?