- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1095 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1095 Culés
0
Ten mecz od samego początku był dziwny ze względu na fatalny błąd arbitra. Myślę, że ta bramka podziałała usypiajaco na Barcelonę, która zyskala nadmierną pewność siebie. Gra nie była za dobra, ale liczą się 3 pkt. W tamtym sezonie gra z Neynarem dawała więcej fajerwerków i była lepsza dla oka, ale czasami grając dobrze Barca przegrywala. W tym sezonie jak gra źle to i tak wygrywa. To taka różnica. Valverde umie ustawić zespół w obronie oraz odpowiednio rotowac skladem.
Na plus:
+wreszcie ograliśmy tą cholerną Malagę i mamy 3 pkt a przecież w tamtym sezonie oddaliśmy im aż 4 oczka.
+przyjemnie patrzy się na Big Sama- to jest taki dzik, że jak podbiegasz do niego to czujesz mróz na plecach. Jest niesamowicie pewny siebie oraz potężnie silny i przy tym zwrotny. Prawdziwa ostoja naszej defensywy. Aż strach myśleć jak by to wyglądało gdyby do Umtitiego dołączył Koulibaly. Według mnie kosmos.
Minusów znacznie więcej:
--styl pozostawia wiele do zyczenia. Nie takiego meczu człowiek spodziewa się człowiek w wieczorną wolną sobotę. Bardziej to usypialo niż relaksowalo
--W ataku stwarzamy sytuację, ale nie jesteśmy skuteczni.
To moim zdaniem główne plusy oraz minusy tego meczu.
0
@Katalonik97 Umtiti dzisiaj niestety 2 poważne błędy, które mogły się źle skończyć :/
0
@Katalonik97 Jak kocham Umtitiego to dziś zagrał słabo. Dwie bardo groźne straty i jedno poślizgnięcie się które gdyby nie Digne skończyliśmy się golem. DIS gołym okiem widać było że Messi, Suarez i Umtiti mają dużo minut w nogach i mecz z Murcia jest zbawieniem. Mam nadzieję że teraz Teresa Stegen, Umtiti, Busquets, Iniesta, Messi i Suarez nie zostaną nawet powołani na ten mecz.
Cillessen - Semedo, Mascherano (c), Vermaelen, Digne - Paulinho, Gomes, Alena - Denis, Paco, Deulofeu
Tak chciałbym byśmy zagrali we wtorek.