- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1717 Culés
Gorące dyskusje
TR3YWAY
18
Pomyśleć, że te psiary piszą te komenty na poważnie, do Choroszczyhttps://twitter.com/sknerus_/... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
michaleu
11
Here we go :phttps://twitter.com/i/status/2066457880438448483@Giwera @takisobiektos @Karol145... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
ShawnC
1
Real 4 transfer a Deco jeszcze pewnie potrzebuje pieniędzy żeby zacząć działać nad kolejnymi... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1717 Culés
5
Ja cały czas nie mogę zrozumieć czemu Rakitic gra kosztem Roberto.Druga sprawa wczoraj obowiązek wejścia za Inieste lub Gomesa mial Denis. Wszedł Paulinho. Czemu Valverde stawia tak bardzo na topornych graczy ?
6
@bartekvisca Ha ha ha. Jasne Valverde miał obowiązek. Dopisz jeszcze że dlatego bo ty tak uważasz będzie bardziej komicznie.
1
@bartekvisca Trener wczoraj dokonał bardzo dobre zmiany, które zaowocowały bramką i mocniejszym presingiem. Sorki że dwa razy ale ta strona przestałą mi pozwalać na edycje postów :(
0
@bartekvisca Akurat w meczach z Atleti potrzeba nam silnych zawodników. To już nie te piękne czasy, w których Xavi z Iniestą rozklepywali każdą drużynę, a tridente robiło wiatrak w polu karnym.
Andre i Ivan są znacznie silniejsi od Denisa i Roberto. Żałuję tylko, że Crack nie grał od początku. Wchodziłby w nich aż miło.
0
@bartekvisca Denisa by tam zjedli gracze Atletico