- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1697 Culés
Gorące dyskusje
Michael24
56
https://twitter.com/i/status/2081704566328828130Kiedy pomyślę, że już bardziej bezczelny ten... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Bilet zakupiony na środę, Spider-Man: Całkiem Nowy Dzień, 2D, dubbing. W końcu dobre kino a... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Peciak
36
https://twitter.com/i/status/2081600862812610594 Wielokrotnie bywalem na tamtejszym SORze, ale z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1697 Culés
32
W dzisiejszym PS ciekawy fragment na temat ostatniej kolejki eliminacji do MŚ w Ameryce Południowej. Siedziba argentyńskiej federacji w Buenos Aires została na kilka godzin przed spotkaniem otoczona zapobiegawczo barierkami ochronnymi w razie niekorzystnego wyniku w Ekwadorze. Peruwiańskie ministerstwo zdrowia natomiast wydało poradnik jak należy się zachować podczas zawału serca. Gorąca, latynoska krew XD
4
@krzychu1526 Bardzo prawdopodabne ze tym hatrickem Leo uratowal wiele istnien ludzkich, a i moze dzieki temu za 9 miesiecy przyjda na Swiat kolejne :)