O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od odkad moj syn zaczal kibicowac bordowym :)

Statystyki

  • Dni w serwisie 2814
  • Liczba komentarzy 2350
  • Polecenia 6614

Komentarze

2

@bixmix Italiano wero

1

Chyba na szczęście nie mogłem oglądać tego spotkania. Barcelono ile razy zawiodłem się na Tobie w ostatnich latach. Ile razy powtarzałem sobie że teraz to będzie już tylko lepiej. Nie dobija się leżącego kibica taką grą z takimi przeciwnikami.

12

Pewnie ze mamy dobra pake tylko mlodziez jeszcze nie rozwinęła skrzydeł. Trzeba byc dobrej mysli i kibicowac na do re i na zle.

4

Dla tych którzy oglądają propagandę TVP: Glowne wydanie wiadomości wczoraj https://youtu.be/2VXofI1y9RY w 8.30 min podano informacje o najnowszym sprzęcie jaki ma m.in. formoza , który okazuje się jednak ze zostal zakupiony co najmniej 10 lat temu, zerknijcie na 8.40 min w tym filmiku https://youtu.be/NpC-FMqJrvA

1

Życzę Leo jak najlepiej, zdobycia jeszcze wielu indywidualnych nagród. Myślę że zmiana otoczenia i ściągnięcie presji kapitana wpłynie pozytywnie na Argentyńczyka.
Wychodzi na to ze po wielu latach absolutnej wierności La Lidze przyjdzie mi ją czasami zdradzić na rzecz Ligue1

Zobacz wszystkie

117

Powiem Wam ludziska tak: Ogladalem pierwsza polowe i Borusia cisnela Real az milo, ale w drugiej polowie wskoczylem w auto i na awaryjnych zapierdzielalem lamiac wszystkie przepisy do szpitala. O 22:23 na Swiat przyszla moja coreczka :)

PS Do zony w zarcie powiedzialem ze jakby zaczekala 24h z porodem to by musiala sobie sama jechac :) Pozdrawiam wszystkich

100

CR jest chyba najbardziej i najlepiej "spijajacym śmietankę z pracy kolegow" piłkarzem w historii futbolu

97

Brak szacunku to wyciaganie w pospiechu pilki z siatki przeciwnika przy stanie 8:1 gdy ten drugi gra w dziewieciu.

96

Suarez zaczyna mnie irytowac bo swoim machaniem rekami przypomina mi pewnego pilkarza za ktorym nie przepadam.

87

Przydałby się filtr na LarRambla, np "sport", "film " , "gry", "dowcipy", "polityka" itp. Widziałbym to tak ze wpisując komentarz trzeba byłoby zaznaczyć 1 lub wiecej okien czego on dotyczy, a wchodząc na LaRamble można byłoby rozwinąć zakładkę i zaznaczyc ulubione/niechciane .

Moj komentarz "podpinam" do tematu poniżej.
Mysle ze wszyscy byliby zadowoleni.

Kto jest za- łapka w górę :)