- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1721 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
101
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Batys
13
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
27 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1721 Culés
6
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI3Njg0NDk3NDUwMDrnlKi1nhp%2BYvPVqe0%3D&kind=MAIN - kto nie ryzykuje ten nie pije szampana.
3
@JimMorrisonFCB Już mogłeś dać na Stosur z Radwańską, wątpię żeby nasza Agniesia ją przeszła, a kurs koło 3
Trzymam kciuki tak, czy inaczej. :D
0
@JimMorrisonFCB Grubo kolego :P
2
@Socjopata przecież już 1 set przez Pisię wygrany:)
4
@Socjopata Dzięki. Kobiet raczej nie obstawiam, bo tam jest taka loteria, że nawet nie warto sobie tym głowy zaprzątać. Może gdybym miał dojście do ich cyklów menstrualnych to wtedy bym popróbował ;)
0
@JimMorrisonFCB Szanuję, ale ryzykować 2000 żeby zyskać 1000 ? Może jest w tym jakaś logika, ja jak już tak szaleję to przynajmniej żeby z 2000 było 4000, a nie 3000, ale oby Ci weszło kolego !
1
@JimMorrisonFCB I do tego o czym aktualnie myślą. A może sobie kupię torebkę jak wygram, a tu jeb i po meczu.
0
@Lamora Właśnie zauważyłem, aż mnie zdziwienie ogarnęło, zobaczymy czy da radę. Ostatnio Cilić też wygrał 1 seta zeby ostateczniej zaprzepaścić kupon. :D
0
@bixmix Jak zagrasz u zagranicznego buka to to będzie właśnie taka zabawa :)
0
@JimMorrisonFCB Nie lepiej bylo podzielić kupon, żeby wyszło bez ekstra podatku? :P W taki sposób fortuna Ci zabiera 3 stówki :P
0
@JimMorrisonFCB Nie zal ci ekstra podatku?
0
@al Fayed Trochę żal, ale za późno o tym pomyślałem :P
0
@al Fayed Z czego wynika i kiedy pojawia sie ekstra podatek?
3
@mekston Jeśli wygrana przekracza 2280 zł naliczany jest dodatkowy podatek 10%
0
@JimMorrisonFCB narazie Federer nie ma latwo - rowna walka ze Schwartzmanem
0
@mekston Na szczęście 1 set dla Szwajcara, teraz powinno pójść łatwiej.
1
@JimMorrisonFCB tiebreak pierwszego seta w takich spotkaniach turbo wazny. Nie raz gracz ktory go wygrywa szybko przelamuje rywala na poczatku drugiego seta :)