Frustracja kibiców, piłkarzy realu jak i każdego ich członka jest zrozumiała, sędzia mylił się jednak w 2 strony, Barcelona miała troszkę więcej szczęścia po prostu, gdyby wynik był odwrotny to pewnie na tej stronie byśmy ujrzeli sporo lamentów i żalu do sędziego. Myślę,że to remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale skończyło jak się skończyło i trzeba się z tego cieszyć :) Po ligę!
Frustracja kibiców, piłkarzy realu jak i każdego ich członka jest zrozumiała, sędzia mylił się jednak w 2 strony, Barcelona miała troszkę więcej szczęścia po prostu, gdyby wynik był odwrotny to pewnie na tej stronie byśmy ujrzeli sporo lamentów i żalu do sędziego. Myślę,że to remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale skończyło jak się skończyło i trzeba się z tego cieszyć :) Po ligę!
Komentarze
3
Jeśli wygrana przekracza 2280 zł naliczany jest dodatkowy podatek 10%
0
Nie lepiej bylo podzielić kupon, żeby wyszło bez ekstra podatku? :P W taki sposób fortuna Ci zabiera 3 stówki :P
0
Frustracja kibiców, piłkarzy realu jak i każdego ich członka jest zrozumiała, sędzia mylił się jednak w 2 strony, Barcelona miała troszkę więcej szczęścia po prostu, gdyby wynik był odwrotny to pewnie na tej stronie byśmy ujrzeli sporo lamentów i żalu do sędziego. Myślę,że to remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale skończyło jak się skończyło i trzeba się z tego cieszyć :) Po ligę!
0
Powodzenia Pep :)
0
3
Jeśli wygrana przekracza 2280 zł naliczany jest dodatkowy podatek 10%
0
Powodzenia Pep :)
0
Frustracja kibiców, piłkarzy realu jak i każdego ich członka jest zrozumiała, sędzia mylił się jednak w 2 strony, Barcelona miała troszkę więcej szczęścia po prostu, gdyby wynik był odwrotny to pewnie na tej stronie byśmy ujrzeli sporo lamentów i żalu do sędziego. Myślę,że to remis byłby sprawiedliwym wynikiem, ale skończyło jak się skończyło i trzeba się z tego cieszyć :) Po ligę!
0
0
Nie lepiej bylo podzielić kupon, żeby wyszło bez ekstra podatku? :P W taki sposób fortuna Ci zabiera 3 stówki :P