- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1601 Culés
Gorące dyskusje
draxidox
25
przeciskać się należy chodnikiem, trudno najwyżej wózek porysuje samochódhttps://x.com/marek_2... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Czekacie na start ekstraklasy? Ja się nie mogę doczekać. Jak oceniacie ruchy transferowe w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
martusiaaaa
2
ja to nie chce chyba być dorosła jednak XD
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1601 Culés
0
A ja tam się cieszę że PSG gniecie Bajern. Nie lubię ich, są słabi a w Polsce robi się z nich co roku jakąś mega ekipę. W dodatku ci zrozumiali Niemcy typu Muller czy Neuer. Dawać jeszcze ze 2 brameczki pp przerwie dla szejkow!
0
@SayMyName Ja kibicuję każdemu zespołowi, tylko nie PSG. Nawet gdyby finał (odpukać) był Real-PSG, pierwszy raz byłbym za Realem
0
@SayMyName Jak na skrzydle gra wolny Muller, James zamiast w srodku tez na skrzydle i na srodku obrony zwrotny jak taczka z g**nem Javi Martinez to sie nie ma co dziwic, ze dostaja