La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 566 Culés

konto usunięte

2

Widzę że teraz sporo osób związanych z Realem narzeka na sędziowie i może nawet po części mają racje tak jak my mieliśmy w zeszłym sezonie gdzie sędziowie kantowali nas na każdym kroku. Przecież wystarczy wprowadzić Goal Line , Var i Kary na podstawie powtórek a nie tego co sędzia ma w protokole ale oczywiście nie po co przecież la liga nie ma na to pieniędzy. Naprawdę wystarczyły by te 3 rzeczy i o ile piękniejsza byłaby hiszpańska piłka ale chyba niestety puki władzę ligi są jakie są będziemy ciągle świadkami szwindlów i kontrowersji w wykonaniu jakże genialnych hiszpańskich sędziów.

7

@Matiz123 Narzekają, ale nie sądzę, że mają rację. Te czerwone kartki nie wzięły się z kapelusza- tak jak punkty w meczu z Deportivo, Malagą bodajże i jeszcze kimś.

konto usunięte

0

@Bartek22 Może mają może nie ich meczów za wiele nie oglądam . Narzekanie będzie zawsze ale chociażby ten Var bądź nawet to karanie na podstawie Video dużo ograniczy te narzekanie do zdecydowanie mniejszego stopnia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?