La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1555 Culés

konto usunięte

3

Nie patrzmy na remis białych, dzisiaj ciężki mecz derbowy z Espanyolem, Real stracił punkty, ale my też możemy, czuję że dzisiaj będzie ciężko wymęczone, skromne zwycięstwo albo okolice manity, zależy od tego jak zagramy i jak zagrają rywale. Nie ma co się oglądać na Real, musimy wygrywać mecze, w tamtym sezonie Real wygrał ligę, pokonując ogórków, dzisiaj z ogórkiem się potknął, liczę że wyjdziemy zmotywowani i powiększymy przewagę :)

konto usunięte

0

@BarcaFan02 A to my - kibice dziś gramy z Espanyolem, czy piłkarze Barcy? Dlaczego mamy nie patrzeć na real i ich potknięcia? Chyba lepiej mieć większy margines błędu, który może się przydać, gdy przyjdzie kryzys formy, albo zwyczajnie będziemy okradani przez sędziów. W zeszłym sezonie przegraliśmy ligę z minimalną stratą punktową, więc to logiczne, że każdy się cieszy z remisu / porażki realu.

0

@BarcaFan02 Jaki ciężki? W ostatnich latach regularnie Espanyol zbiera oklep od nas na Camp Nou, jeszcze jakby to było na wyjeździe to można by polemizować a tak to 3 pkt są obowiązkiem takim samym jakim były 3 pkt Realu

0

@Phatro Nawet wysokie zwycięstwa, czy pewne trzy punkty nie oznaczają, że mecz nie był ciężki. Nikt tu punktów za darmo nie daje, wszyscy walczą a na Real i Barce szczególnie mocno są zmotywowani.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?