- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1296 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
54 odpowiedzi
Karol145
7
Może mi ktoś wyjaśnić skad wziął się fenomen diety keto? Przecież jedzenie samych potraw... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
mekston
3
Jak wysoko umieścilibyście Messiego w złotej piłce 25/26?@blakkudium @Adran360 @Lanosss... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1296 Culés
0
Widzę, że Argentyna znów wtopiła. Mają szczęście, że Chille jeszcze w gorszej sytuacji, mają jeszcze mecz z Brazylia. Wystarczy wygrać Argentynie z Peru. Ale z taką grą i tak wiele nie osiągną w Rosji
0
@Kamiloza91 Z Peru to max remis. :D
4
@Kamiloza91 Jeden wniosek nasuwa mi się od razu: dobrze że Sampaoli nie został trenerem Barcy
0
@Jordi10 Dużo ludzi na tej strony chciało żeby Sampoli został naszym trenerem.
0
@Mns21 Moim zdaniem Sampaoli wprowadza chaos. Ciągłe zmiany personalne, ustawienia i taktyki niczemu nie służą a wprowadzają tylko zamęt w głowach zawodników. Może w dłuższej perspektywie wychodzi to na dobre drużynie ( patrz Chile) ale w Sevilli i teraz w reprezentacji Argentyny jakoś to nie wychodzi. Z resztą Argentyna nie potrzebuje teraz rewolucji totalnej tylko spokoju i stabilizacji zarówno personalnej jak i taktycznej. Priorytet jest jeden awansować na MŚ. Gdyby byli w sytuacji Brazylii to Sampaoli mógłby pozwolić sobie na szaleństwa taktyczno - personalne.