La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1404 Culés

43

Pewnie dziś wyjdą i powiedzą:
- mieliśmy problemy na prawej obronie i wzmocniliśmy ją (Semedo);
- mieliśmy problemy w środku pola i wzmocniliśmy go (Paulinho), a także chcemy dać szansę "naszym" zawodnikom (Roberto, Denis, Alena);
- odszedł Neymar i zastąpiliśmy go (Dembele);
- udało nam się także wzmocnić ławkę (Deulofeu);
- myśleliśmy o sprowadzeniu jeszcze jednego zawodnika, ale negocjacje były ciężkie, a my nie chcemy psuć rynku, tak więc pieniądze przekażemy na przyszłe okienko i inne projekty związane z klubem;
- nikt już nie odejdzie, mamy szeroką i konkurencyjną kadrę, cieszymy się, że Ernesto może pracować w takich warunkach;
- nie mamy sobie nic do zarzucenia i uważamy, że naszą pracę wykonaliśmy bardzo dobrze;
- w sprawie kontraktu Messiego wszystko jest dogadane, nie ma się czym martwić, brakuje tylko podpisu.

:D

0

@hen0x nie interesuje mnie co tam powiedzą tylko żeby se poszli :P

0

@hen0x W sumie to juz nie musza robić tej konferencji bo juz wszystko powiedziałeś za nich. Brawo Ty. Wyslij Cv do Barcelony moze poszukują kogoś takiego :p

0

@hen0x No to chociaż nie musze oglądać i tracić czasu na tą konferencje bo wiem co powiedzą. Dzięki xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?