La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1020 Culés

8

Myślałem, że do tego nie dojdzie, ale widzę, że coraz więcej osób popiera transfer Angela Di Marii do Barcelony...już nawet fakt, że tyle lat grał w Realu jest niczym w porównaniu z tym, że tego gracza można zapamiętać tylko z kilku spotkań. I najbardziej znamienne jest to, że wszyscy pamiętają o ostatnim półroczu w Realu...po prostu z poprzednich lat nie ma z czego go zbytnio zapamiętać. Latał od pola karnego do pola karnego, niby robił wiatr, ale wiele z tego nie wynikało. Tak jednonożny, że aż boli, konfliktowy...

2

@Amigo_Blanco Może Cię zdziwię, ale po odejściu z Realu nie zawiesił kariery i grając w PSG, w 94 meczach ma 29 goli i 41 asyst. Jeśli ma przyjść jako rezerwowy, to ja chcę takiego rezerwowego. Oczywiście jeśli chodzi o aspekt sportowy. To, że grał w Realu mi nie przeszkadza, ale to, że Madryt chyba nie do końca z niego wyszedł, co pokazał gest w kierunku kibiców, już tak

0

@Amigo_Blanco Mi przeskadza jego wiek i pewna nieregularnosc ale to jednak nieprawda ze gral w Realu dobrze tylko oststnie 1/2 roku, wczesniej notowal jednak sporo asyst wiec nie tylko wiatr. Tak rowniez w Realu

Wielu graczy "pamieta" sie z kilku spotkan - poza tym jak kolega wyzej napisal w PSG radzil sobie bardzo dobrze w przeciwienstwie do gry w United.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?