La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1364 Culés

13

Coutinho + Inigo i mam wrażenie, że nasza kadra wcale nie musi wyglądać gorzej niż ta Realu. Marc/Cillessen, Semedo/Vidal, Pique/Inigo, Umtiti/Masche, Alba/Digne, Busi/Paulinho, Roberto/Rakitic, Coutinho/Iniesta, Messi/Deulofeu, Dembele/D.Suarez, Suarez/Paco. Zostawić tego Gomesa i Rafinhe, bo kontuzje się zdarzają, a 24-25 osobowa kadra to tylko plus, zawsze jak ktoś wypada za kartki/przez kontuzje to jest kim rotowac. Wtedy ławka Cillessen, Digne, Inigo, Iniesta, Rakitic, Deulofeu, Paco/D.Suarez robi jakiekolwiek wrażenie, bo może wejść Iniesta i gra wskoczy poziom wyżej (może grając po 30-40 min + co 3 mecz cały to właśnie wtedy odzyskamy tą lepsza wersję Iniesty?), na obronę wyniku może wejść Rakitic czy Paulinho, a kiedy potrzeba narobić dodatkowego wiatru żeby rywale musieli się bardziej skupić i więcej biegać wchodzi Deulofeu. Moim zdaniem trzeba się pozbyć Munira, Vermy, Ardy i Douglasa. Za jakiekolwiek pieniądze w najbliższym czasie starać się brać zawodników młodych z potencjałem (czyt. takie perełki jak Asensio). Neymara nie ma ale też może być dobrze - oby Valverde miał swój pomysł, bo mając graczy typu Dembele, S Roberto, Messi czy Cou (jeśli przyjdzie) to jest wiele wariantów gry zespołu - bo to gracze mega wszechstronni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?