- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
8
Rany, ale bym chciał żeby przyszli do nas i Coutinho i Seri. Według mnie potrzeba obu tych zawodników a transfer tylko jednego z nich nie rozwiąże wszystkich problemów w naszej pomocy. Seri to świetny rozgrywający, typ zawodnika, którego nie mamy od odejścia Xaviego. Według mnie walka na wszystkich frontach bez takiego zawodnika będzie prawie niemożliwa. Ten koleś mógłby odciążyć Leosia w rozgrywaniu bo naprawdę potrafi to robić. Coutinho to ofensywny pomocnik z najwyższej półki, który bardzo dobrze mógłby zastąpić Iniestę. Tak naprawdę nie potrafiłbym się zdecydować na jednego z tych zawodników bo potrzebujemy obu jak tlenu. Może Seri nie postawił na nas jeszcze krzyżyka i ściągniemy go zimą?
0
@Konias4318 Coutinho na pewno przyjdzie. Gorzej z Misiaczkiem, coś czuję, że prędzej ściągną Di Marie i Cou niż Seriego.
0
@Konias4318 Jestem tego samego zdania. Tylko konieczna będzie w tym wypadku wyprzedaż pomocników. Byśmy mieli po 3 pomocników na każdą pozycje linii pomocy ;/
3
@Hosh Najgorsze jest to, że za cenę Seriego ściągnęliśmy tego emeryta z Chin bez jakiejkolwiek techniki jednocześnie blokując miejsce dla kreatywnych pomocników. Co do sprzedaży to z miejsca pożegnałbym Turana, Gomesa i Rafinhę. Barcelona to klub dla zawodników z samego topu a na ten moment mamy dwóch topowych pomocników tj. podstarzałego Iniestę i strasznie nierównego ostatnio Busiego. Roberto ma zadatki na świetnego grajka ale musi więcej grać. Mimo wszystko Coutinho i Seri są potrzebni na wczoraj.