La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1424 Culés

15

Wszyscy placza na zarzad a tak naprawde on sciaga nam mlodego chyba najbardziej utaentowanego skrzydliwego na swiecie. 105 milionow plus zmienne jesli okarza sie korzystne a tak moze byc to cena jak za Pogbe. Dawac jeszcze Cou i jestem blady co my za transfery zrobimy.

0

@foczkyyyhg Jeśli juve dawało 100 za dziadka Higuaina, to moim zdaniem 140/150 na Dembele jest lepszym dealem.

0

@GenerałXavi Akurat jest za co chwalić, szczególnie jeśli sprowadzą jeszcze Coutinho. To nic nie zmienia w innych kwestiach pracy zarządu, ale tutaj należy im się mała pochwała.

2

@kLVeB Jaka pochwała? To jest ich zasrany obowiązek załatać dziurę po Neymarze i ogólnie wzmocnić zespół! Żadnych pochwał, Nie rozsmieszajcie mnie. Gdy przejmowali klub Barcelona była potęgą, a teraz?

I nie wyskakujcie mi, że zdobyli drugi tryplet, bo śmiechnę. To dzięki geniuszowi naszych napastników zdobyliśmy te trofea, a nie wybitnym umiejętnościom Bartusia- wybitnie nieudolnego paja*a.

« Powrót do wszystkich komentarzy