O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, Motoryzacja, Książki, Filmy
  • Ulubiony zawodnik Henry, Neymar, Messi, Denis Suarez
  • Ulubione zespoły Barca, Arsenal i drużyny Kloppa ;)
  • Barcelonie kibicuję od 5 roku życia.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2673
  • Liczba komentarzy 2407
  • Polecenia 6320

Komentarze

0

@kamilos1214 Nie jestem przekonany, czy taka forma przekazywania informacji jest w ogóle wykonalna. Też nie lubię kiedy robi się z igły widły, ale w tym wypadku jest to poważana sprawa, wystarczy spojrzeć na sytuacje we Włoszech. Obecnie kwartannie poddanych jest ok. 16 mln ludzi i panika tam jest na pewno o wiele większa niż u nas. Także ostatecznie wole wałkowanie tematu non stop w mediach i tym samym przekazywanie ludziom niezbędnych informacji jak uniknąć zakażenia, niż potem walczyć z prawdziwa epidemia.

0

@kamilos1214 Powiedz to 4 tysiącom ludzi, którzy są pod kwarantanna domową. W takim wypadku zapasy na 2 tygodnie są niezbędne. Rozumiem, że jeden w kółko wałkowany temat się nudzi, nie pierwszy raz zresztą, ale w tym wypadku jest to uzasadnione. Panika jest nieunikniony skutkiem ubocznym zwiększania świadomości społeczeństwa na temat koronawirusa.

0

@emil22 to będzie na pewno dobry kompromis ;)

0

@emil22 ferelna skrzynia, jeśli dobrze kojarzę montowana była tylko w wersji 150 km. Jest pewne ryzyko, ale jeśli chcesz samochód z jakimiś osiągami i charakterem, to myśle, że to jedyna opcja. Orientacyjnie sprawdziłem przed zakupem i koszt naprawy takiej skrzyni to 1000-1500 zł

1

@emil22 Ja mam od roku, wersja 150km. Pali 7-10 litrów, więcej jak się naprawdę postarasz. Świetnie się zbiera i całkiem nieźle się prowadzi z tym, że u mnie jest obniżone zawieszenie. Poczytaj o skrzyni w tych samochodach, bo to ich bolączka, ale ja mam na liczniku 150 tys i wszystko gra. Jest bardzo mało miejsca z tylu i fotele w wersji Sport w ogóle nie mają nic ze sportem wspólnego. No i to jest bardzo głośny samochód, tzn. skrzypi, stuka itp. Ogólnie jestem raczej zadowolony, bo naprawdę fajnie się tym jeździ i całkiem świeżo wyglada jak na 10 lat. Mógłby być tylko nieco lepiej spasowany, żeby mnie skrzypiał, ale ogólnie to polecam.

Zobacz wszystkie

129

Jeden mecz i już z nor wyłażą XD

94

Jak się okaże, że taka zależność serio istnieje, to weź nie zdaj za rok XD

83

Cały czas się zastanawiam, jak on wbił te 91 goli ;D

81

To niesamowite, jak człowiek w ogóle nie uczy się na błędach, jeśli chodzi o naukę. Za każdym razem to samo. Uczysz się dzień przed, oblewasz i od razu w głowie "teraz będzie inaczej, zacznę wcześniej, wszystko zaplanuje". Ta jasne... Jutro poprawka, a ja jestem jak zwykle w czarnej pupie XD

79

Kuzyn ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Kto powinien być w niedalekiej przyszłości podstawowym prawym obrońcą Barcelony?