La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

0

Tak patrzę na wymagania Fify 18 i moje pytanie, czemu aż tak skoczyly w porównaniu do Fify 17? Jakiś nowy silnik? Kupiłem dopiero co laptopa na którym 17 jakoś idzie i boję się że 18 nie uciagnie.

konto usunięte

0

@Cvzx A no właśnie. I to jest wielki plus konsol. Kupujesz raz i masz na wiele lat spokój, bez względu na to w jakie gry grasz. Nie odbierz tego, że się czepiam, bo przecież nie każdy musi lubić konsole, zwłaszcza jak grywa odświętnie. Jednak nigdy nikt mi nie wmówi, że komputery są lepsze do grania. No chyba, że ktoś ma naprawdę za dużo kasy i do tego ma sokoli wzrok, dzięki któremu dostrzeże drobne detale w obrazie.

0

@LuisSalvano Zapytałem tylko o te wymagania. Dla mnie różnica między grafika na konsolach, a komputerze jest ogromna. I ta ograniczona liczba klatek. Komputer >gówno >konsola.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?