- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1001 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
LAMC_10
11
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
20 odpowiedzi
AlexDark00
1
@RanDiFCB Ale jakie walenie w uja? To gość ustala cenę, za którą chce sprzedać jedzenie w... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1001 Culés
65
Jadę sobie tramwajem z kolegą gdy słyszę "rozmowę " dwóch chłopaków na oko 12-13 lat.Brzmiała ona tak :
-"I co twoja farsa taka cieniutka ,Real was roz*****.A ten Messi to k**** idiota nic nawet nie umiał strzelić....."
-Wtedy ten drugi młody kibic Barcy odpowiedział "Nie możesz już więcej nazywać się moim przyjacielem gdy nie szanujesz mojej miłośći do klubu któremu nie przestanę kibicować pomimo twojego wyśmiewania.Kibicując Realowi powinnieneś szanować największego rywala.Mój tata powiedział mi,że Barcelona zawsze wraca a wy się najbardziej o tym przekonacie."
Drugi nie mógł wydusić z siebie słowa bo tak zszokowała go postawa tego małego,chudego chłopca.Ja wraz z kolegą przyglądając się tej sytuacji byliśmy bardzo dumni z tego małego kibica."Barcelona zawsze wraca " oby tak było :)
6
@Lola120 Chcesz mi powiedzieć, że taką idealną formułke powiedziało 12 letnie dziecko?
Jeśli to prawda to szacuneczek dla chłopaka i jego ojca.
48
@Lola120 A motorniczy wstał i zaczął klaskać. Tak jak zauwazyl kolega blaugrana juz widze jak 12 letni brzdąc taką formułke zapodał.
0
@BlauGrana1404 Tak było więc mój podziw tym bardziej był większy ;)
6
@TomTom Przedstawiam historię prawdziwą ale wam zawsze coś nie pasuje.Po co kłamać na forum ? Nie musiał być visca łepiek bo ma ok12 lat.Jeśli ojciec przekazał mu miłość do klubu od najmłodszych lat to chyba dobrze.Sama jak miałam 12 lat to już byłam dojrzałym kibicem.
5
@TomTom Cóż, jest to możliwe, żeby 12-letnie dziecko tak powiedziało ;)
Mój 5-letni bratanek wczoraj rozkręcał ze mną mój stary monitor i płytę główną, oglądał filmik o tym jak działają diody kierunkowe, superkomputery i chciał żebym kupił mu baterię 9-cio voltową, bo chce zobaczyć czy jedna dioda działa :D
0
@Lola120 Jestem pod wrażeniem wychowania młodego :)
0
@Lola120 Za cholerę nie wierzę w tę formułkę ale mimo to podoba mi się ta wypowiedź! Vamos!
1
@BlauGrana1404 W dzisiejszych czasach da się spotkać mądrych 12-latków, a nie tylko tych, za przeproszeniem, matołów.
0
@Lola120 a ja bym dodal " Real potrzebowal 2 meczy przeciwko slabej barcie bez podstawowego zawodnika, na to co barca potrzebowala jednego" (taka manitka, takze jeszcze im troche brakuje :D)