La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1483 Culés

konto usunięte

0

z jednej strony boje sie tego meczu, bo skad okrojony jeszcze bardziej niz w zeszlym sezonie, ale na Bernabeu i bez Neymara ich pyknelismy, tylko wtedy Messi ciągnął ten wozek i grał jak z nut... jesli dzis nie zagra jak wtedy to moze byc ciezko, bo kto jak nie on pociagnie teraz ten wozek

1

@grizzy Wiadomo że Messi był najlepszy w tym meczu, ale ogólnie cała Barcelona jako drużyna zagrała bardzo dobrze, jedyny minus to bramka Jamesa, obrona zawaliła konkretnie.

0

@daniel32778 Ja tam widzialem wiecej niz jeden minus - przeciez Asensio pare razy wbijal sie w pole karne jak w maslo.

Real mial rownie wiele okazji co Barca a pod koniec meczu gdy gralismy 11 na 10 to wygladalismy co najmniej srednio.

Tamten mecz to byl rollercoaster i mogl pojsc w obie strony

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?