La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1224 Culés

2

Barca powinna dać sobie spokój przede wszystkim z Dembele. O tyle ile liczyłem że Coutinho dołączy do Barcy tak Dembele nie powinien tu grać. Coutinho jest bardziej doświadczony bo jak by nie było grał w lidze hiszpańskiej, włoskiej i angielskiej do tego mógłby grać zarówno na skrzydle jak i na pozycji Iniesty na którą także jest ktoś do nas potrzebny. Jest szybki, zwrotny a do tego ma dobry strzał zza pola karnego czego nam brakuje. Co do francuza to nie czarujmy się ale to jest jeszcze tylko dzieciak, który rozegrał 1 albo 2 dobre sezony a Borussia robi sobie jaja krzycząc za niego taką kwotę. Ja wiem że obecny rynek jest zniszczony bo ciężko tak nie stwierdzić gdy się spojrzy na niektóre transfery ale to jest przesada. Kupili za przeproszeniem gnoja z ligi francuskiej za 15 mln, który rozegrał 1 sezon i chcą 150 mln więc jest to chore. Wystarczy sobie wyobrazić jaki ten piłkarz dostał by kontrakt a co dopiero ile by chciał przy ewentualnym przedłużeniu a wiadomo że Barca już płaci kolosalne pieniądze zawodnikom.

0

@MaŁolat  Cou by grał w środku za Inieste a Dembele to typowy skrzydłowy . W cholerę drogi ale ma 20 lat i niełatwo zdobywa się 20 asyst w sezonie , obunożny i szybki . Szkoda że Hazard jest nie do wyjecia ...

0

@ShawnC Mimo że ma 20 lat to nawet 100 mln było by przesadą a co dopiero 150. To jest piłkarz, który ma bez wątpienia jakiś talent ale cena za niego jest absurdalna a po za tym przypuszczam że jego wymagania finansowe też byłyby kosmiczne biorąc właśnie pod uwagę fakt że ma dopiero te 20 lat.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?