La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1352 Culés

15

Jedno jest pewne to okno zostanie zapamiętane dzięki:
- konferencja Verrattiego
- transfer kwestią godzin
- Paulinho
- porażka zarządu ws. Dembele, Coutinho, Verratti

konto usunięte

1

@Lisek Przecież z Dembele rozchodzi się tylko o kasę. Sama Borussia otwarcie powiedziała, że przyszła oferta, ale odrzucili ją, bo była za mała. Koniec końców padnie taka kwota, która ich zadowoli i go puszczą. Myślę, że max 120 baniek.

konto usunięte

1

@Lisek Jaka porażka?
Mają im porwać rodziny i żądać zgody?
Rynek jest jaki jest.
W Anglii byle klub dostaje kilkadziesiąt mln z reklam., im wyżej tym większe bonusy. W innych krajach też nie ma klauzul. To wina Barcelony, że podpisują długoletnie kontrakty nie zostawiając sobie furtki, gdyby im się odmieniło?

konto usunięte

0

@Pedeudo Wiesz niektórzy tu myślą, że to gra komputerowa rodem FM, że wszystko da się łatwo załatwić
Tylu tu ekspertów od negocjacji się marnuje :v

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?