- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
7
Nie wiem jak to się stało, że po 4 latach wojny ruscy mają w Polsce w sondażach prawie 8%. To... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Safrani
48
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Giwera
19
Witam. Sen wygrał ze mną i przyznaje się bez bicia, że gdy La Rambla żyła meczem Korea... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
22
Luis Suarez pożegnał Neymara:''Mój przyjacielu, życzę ci wszystkiego, co najlepsze w przyszłości. Dziękuję ci również za wsparcie, za wszystko, czego się od ciebie nauczyłem i za te wszystkie niepowtarzalne momenty, które spędziliśmy razem. Tak trzymaj i nigdy się nie zmieniaj. Kocham cię, młodszy bracie.''
1
@BarcaInfo Koledzy z klubu, którzy byli blisko Neymara i całej sprawy piszą takie posty. Dziekują mu i życzą powodzenia. A większość "kibiców" na tej stronie miesza go z błotem. Nie daje Wam to do myślenia?
0
@Yvonne11 Tylko ze Messi czy Suarez wiedzieli od miesiaca co gryzie Neymara co nie jakie ma zamiary i jakie watpliwosci a kibice ? musieli siedziec i czekac bo Ney ani jego magiczny menager nie potrafili powiedziec chociaz slowka na ten temat zeby kibice na calym swiecie a troche i jest wiedzieli co jest na rzeczy, o Nemarze zlego slowa nie powiem ale na jakies szczegolne pozeegnanie od kibicow liczyc tez nie moze
0
@vota Skoro się wahał i nie był pewny czy transfer dojdzie do skutku to co miał powiedzieć kibicom, w sumie? Jakby powiedział, że chce odejść a później został - byłby syf. Jakby powiedział, że zostaje a odszedł - byłby syf. A jakby powiedział, że się zastanawia i nie wie co się wydarzy, wiedzielibyśmy tyle co i bez jego jałowej wypowiedzi.