- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1438 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1438 Culés
1
Moim zdaniem to całe finansowe FP jest trochę słabe. Wiem oczywiście że dzięki temu wszystko jest trochę bardziej wyrównane ale trochę bez sensu. Jeśli ktoś ma pieniądze to powinien mieć możliwość wydawanie jej na kogo i na co chce.
5
@bartekvisca Fajnie by było gdyby szejki kupiły klub z wieloletnią tradycja np. Bilbao i kupiły tam samych najlepszych piłkarzy na świecie? Wygrywali by 99% swoich spotkań wydając biliony ale zapisując się w historii np jako 10 krotny zwycięzca LM z rzędu. Nie nudny byłby wtedy futbol? Dla mnie FP to bardzo dobra opcja patrząc na realia gdzie chore ambicje arabów psują rynek transferowy i całą strukture piłki nożnej. Jeszcze żeby te pieniądze pochodziły z nagród za sukcesy krajowe lub europejskie to niech sobie wydają 100% tych zysków a nie z konta ludzi czasem nie mających pojęcia o tym sporcie patrzących tylko na złote puchary, niczym król.
0
@bartekvisca Dla mnie najgłupsze jest to,że prawo europejskich federacji piłkarskich nie zabrania dotacji dla klubu od państwa (patrz PSG-Katar).Równie dobrze Andrzej Duda mógłby powiedzieć że skarb państwa zobowiązał się do wspierania finansowego Legii,aby ta w przeciągu kilku sezonów wygrała Ligę Europy...
1
@MrShakira Po pierwsze nie każdego zawodnika da się kupić a po drugie pieniądze nie wygrywają. Skoro szejkowie tak sobie kupują co chcą to dlaczego City, PSG nic nie wygrali w Europie ?
0
@bartekvisca Szkoda gadać skoro masz takie nastawienie, że to nic złego być ponad innymi. Zainstaluj fifę, daj najlepszych do jednego klubu i symuluj mecze, ciekawe czy wygrywanie Cię nie znudzi, tak nudny stałby się futbol ;) ale każdy ma swoje zdanie. Myślę że gdyby nie było FP to prawie każdego dało by się kupić oprócz prawdziwych wychowanków, każdego kto zmienił już raz klub. Każdy by chciał grać w najlepszej drużynie z którą nikt nie ma szans i mógłby tam zarabiać 10x więcej niż w innym klubie z topu.