- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
Sysia11
12
Piszesz, że bez Messiego Argentyna będzie jak Paragwaj? Chyba zapomniałeś, z kim porównujesz.... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Encore
8
Ciekawe czy odnajdzie się w La Lidzehttps://x.com/centregoals/status/2080959654184751278
44 odpowiedzi
draxidox
11
Niesamowity jest impact Pisu,za Pisu wszystko było drogie przez Pis,za platformy wszystko jest... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Kto powinien wygrać Złotą Piłkę 2026?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
0
Chciałbym sobie dzisiaj oglądnąć The 100 lub Iron Fist,którą z tych opcji polecacie ? głównie mi zależy na tym by coś się w danym serialu działo,by posiadał klimat w który się wczuję oraz przy którym tak mi się bedzie dobrze oglądało że zanim się zorientuję minie połowa odcinka.
0
@Gh0st Iron Fist polecam. Może nie dzieje się jakoś niesamowicie dużo, ale serial jest warty uwagi.
2
@Gh0st The 100 naprawdę fajnie się ogląda. Bardzo wciągająca fabuła. Zacząłem oglądać, bo ktoś mi to polecił, ale byłem sceptycznie nastawiony na ten serial. Teraz jestem po ostatnim sezonie i jak wyjdzie kolejny, to reszta pójdzie na bok :)
0
@Gh0st "The 100" łykaj bez zastanawiania :) "Iron Fist" słaby ze względu na głównego bohatera,który sztuki walki to chyba tylko oglądał,a nie trenował.