La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Co wy z tym Verrattim caly czas? Prezes PSG mu obiecal wielkie nazwiska zeby zostal i dlatego sciagaja Neymara. Nie przyjdzie, koniec.

konto usunięte

3

@ctid W takim układzie niech zrozumie, że albo płaci klauzulę 222mln euro, albo Neymar nie przyjdzie (vide słowa Bartomeu).

0

@ctid Neymara to on chce, żeby się odgryźć na Barcy za próby sprowadzenia MV i chce mieć wielką gwiazdę w drużynie. Verratti jest możliwy o ile FFP zrobi szejkowi jesień z d*py średniowiecza, typu wykluczenie z LM. Wredy to jest możliwe. Innej opcji nie widzę. Nawet ktoś tu wrzucił komentarzyk, jakoby UEFA miała poinformować szejka, że nie złamie FFP, pod warunkiem, że sprzeda zawodnika za minimum 110 baniek. Jeżeli to prawda, tylko Marco Verratti może kosztować takie pieniądze, czyli Neymar za 112+Verratti i byłoby spoko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?