La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1360 Culés

7

Dla tych którzy tak jarają się odejściem Neymara. Zauważcie jedną rzecz o transferze piszą wyłącznie francuskie media które ciężko traktować poważnie bo co chwile piszą co innego. Hiszpańskie media od 3-4 dni ucichły.

konto usunięte

0

@bodzio10 To raz, druga sprawa że nawet świergotanie hiszpańskich mediów nie nadawałoby sprawie żadnej wiarygodności.

Już mam gdzieś tych pismaków i ich bujne wyobraźnie... Farmazoniarze pierniczeni...

0

@bodzio10 Po dzisiejszej 'bójce' z Nelsonem, Neymar ma chociaż pretekst do odejścia do P$G. Więc nie byłbym taki pewny czy zostanie.

0

@bodzio10 Marca czy l'equipe są dla mnie odpowiednikiem Faktu w Polsce reszty nie trzeba komentować :D

2

@sebisek Nie pierwsza i nie ostatnia taka bójka. Nie wierzę, że w grupie ponad dwudziestu mężczyzn na co dzień nie ma podobnych spięć. To jest po prostu niemożliwe. Sam Neymar pewnie miał już ich kilka, ale nigdy nie wyszły na światło dzienne, bo doszło do nich za zamkniętymi drzwiami i wszystko rozeszło się po kościach. Teraz pewnie też się rozejdzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?