La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1048 Culés

3

Wy nie macie jeszcze dość tej calem "Sagi z Neymarem?
Najpierw był "Saga: Neymar w Nowiu", później "Neymar: Nowy początek", a ja wreszcie czekam, aż nadejdzie "Neymar: zmierzch" z byle jakim zakończeniem. Ale żeby już było za nami :/

10

@Matt_i1992 Nie wiem jak inni, ale ja mam dość czytania komentarzy o Neymarze, jak odejdzie, to się nic nie stanie, tyle lat w Barcelonie było życie bez Neymara i będzie jak odejdzie.

0

@dasouzar11 Czy się nie stanie to zobaczymy.
Ten mało udolny zarząd jest na przykład w stanie wpłacić kasę na Espai Barca, a za resztę kupić jakiegoś średniaka.

Nie wiem czemu ale po tych ludziach można spodziewać się wszystkiego.
Poza tym nie ma na rynku porządnego skrzydłowego gotowego na transfer za sensowne pieniądze.

konto usunięte

1

@RosjaninBut Sory ale porządny skrzydłowy i rozsądne pieniądze to automatycznie się wyklucza.
Albo to albo to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?