La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1448 Culés

19

https://pbs.twimg.com/media/DFf71n5XoAI7Qx1.jpg:large

Jest i Mendy. Ciekawe czy kogoś jeszcze tego lata kupią.

Pierwsza jedenastka: Ederson - Walker, Otamendi, Kompany, Mendy - Bernardo, Gundogan, Toure, de Bruyne, Sane - Aguero.
Ławka: Bravo, Danilo, Stones, Fernandinho, Silva, Sterling, Jesus.

Cóż za skład.

konto usunięte

2

@hen0x Toure nie bedzie wychodzil w pierwszym, Sterling tez na lawe nie pojdzie :p

14

@hen0x Silva na ławce? Oszalałeś?

1

@hen0x Pep, będzie raczej stawiał na Jesusa- tak jak w drugiej części poprzedniego sezonu. Aguero grał tylko dlatego, że Jesus był kontuzjowany. SIlva za Toure i Sterling za Sane

konto usunięte

5

@hen0x Przecież Silva to jeden z pierwszych wyborów Pepa.

konto usunięte

0

@bolinho89 Ogólnie zgoda, ale Sane za Sterlinga. Zresztą już pod koniec zeszłego sezonu Sterling co raz częściej siadał na ławce.

0

@hen0x Zastanawia mnie tylko po co Danilo tam poszedł. Do pierwszego składu tak samo jak w Realu nie wskoczy, a jednak prestiż klubu i perspektywa gry o najwyższe trofea zgoła inna...

0

@hen0x Gundogan już wyszedł ze szpitala?

0

@PheNOmeN w sumie na początku sezonu może będą grali i Sane i Sterling, a Bernardo będzie walczył o pierwszy skład

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?