- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1485 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Może to prezydent Ukrainy zdurniał ale to polski ma się starać ratować... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
0
Wymień dziwny zapach, który lubisz.
27 odpowiedzi
MirusAmisz
23
Nigdy nie wrzucałem zdjęć swojego pieska to proszę bardzo:https://zapodaj.net/plik-PT9Veh9Pw4htt... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1485 Culés
0
Czy Dybala występuje czasami na lewym skrzydle?
3
@sonek Nie. Jest lewonożny więc jego przygoda na lewym skrzydle wyglądałaby pewnie tak nieudolnie jak Alexisa na prawym w Barcelonie.
0
@G5P To dać go na prawe.
0
@TKWM A na lewe kogo? Bo Dybala nie przyjdzie jak Neymar nie odejdzie.
0
@Striker No to wiadomo ze nikt nie będzie potrzeby na ta pozycje wtedy :p
0
@TKWM Jeśli Valverde planuje zmianę taktyki na np. 4-2-3-1 to Dybala mógłby grać jako ofensywny pomocnik, Leo jako prawy skrzydłowy i by się wymieniali pozycjami. Wtedy zostaje kwestia lewej strony, ale dysponując takim budżetem raczej należy się spodziewać jakiejś gwiazdy.
0
@G5P Wtedy musimy sprzedać co najmniej 3/4 pomocników.
0
@G5P ja się boje eksploatacji Messiego na skrzydle. Wolał bym go już jako ta 10 ewentualnie fałszywa 9
0
@TKWM Przecież na skrzydle spędził pół kariery i grał tam w ostatnim sezonie z trypletem. Messi jako napastnik, to było przerabiane. I nie było to dobre.
0
@Destiny Mam na myśli spo sp