- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1599 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
39 odpowiedzi
Batys
11
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1599 Culés
2
Nieźle się Legia wzmocniła:
https://scontent.ftxl1-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/20121487_1897034376990449_7977729197495452429_o.jpg?oh=325a7db1e8f5badff7d23e5886665ce1&oe=59F2DE8E
7
@MontelQ Ta koszulka z nowym herbem prezentuje się fata... słabo.
0
@DaPi Mnie się podoba, aż sobie kupię jedną choć nie jestem wielką zwolenniczką Juve :D
0
@Nigaki Każdy ma swój gust i o tym się nie dyskutuje :D
0
@Nigaki Jak coś to będziesz mogła pokazać jak wyglądasz w tej koszulce ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPi Pewnie jak każdy inny człowiek, nie wiem co ty sobie wyobrażasz :D
0
@DaPi Ty to masz wysublimowane sposoby na podryw, chłopie. :P
0
@Misanthrope Siema, co tam?
0
@Nigaki Aśka noo...
0
@DaPi Co, Danielu? :D
0
@Nigaki Poznajmy się bliżej...
0
@DaPi Jest środek nocy, a ty jakieś skomplikowane wymagania masz :D
0
@Nigaki Nie no dobra to może być w południe, jesteśmy umówieni.
0
@DaPi Spoko, jak nie zapomnisz, to możesz się zgłosić :D
0
@Nigaki Ja zapomnę? Dobra Pamięć to moje drugie i trzecie imię :v
0
@DaPi To jesteś lepszy ode mnie, bo ja zapominam co się działo pięć minut temu :D
0
@Nigaki A czyli już mnie nie pamiętasz? Lecisz w bajobongo...
0
@DaPi Na jakiej stronie w ogóle jesteśmy? Bo zapomniałam :(
0
@Nigaki Pyszne.pl
0
@DaPi A chciałam na stronę Realu. Chyba im kibicuję, ale w sumie nie pamiętam.
0
@Nigaki Czyli jednak te tabletki nadal działają ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@DaPi Ten tekst był bardzo creepy xD
0
@Nigaki Wybacz :(
0
@DaPi Wybaczam i uniewinniam.
0
@Nigaki Dzięki. Kochana jesteś
0
@MontelQ Pff jak mogli fajny herb Juve wymienic na to cos
0
@DaPi Wiem ;)