La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

3

Dajcie spokój już z tym Verrattim, jakby miał przejść do Barcy to nie przedłużał by umowy z PSG rok temu, przecież nie od dziś wiadomo było, że Barca się nim interesuje, a on jednak przedłużył umowę. Do tego teraz jego agentem został Raiola to jest w 100% przekonany, że ten transfer już upadł, prędzej bym się Verrattiego spodziewał w ManU niż w Barcelonie. Trzeba się skupić na innym pomocniku i tyle.

5

@heniek168 Verratti nie przewidział, że w ostatnim sezonie nawet nie zostanie mistrzem kraju, a z LM wyleci z hukiem po tym, jak Barca ich ośmieszyła. Pewnie teraz dopiero zdał sobie sprawę, że w PSG nie osiągnie tego co chce i próbuje uciekać.

konto usunięte

1

@heniek168 Bo rok temu był szczęśliwy, myślał że z PSG wygra LM ale dostali łomot od nas, myślał że z PSG wygra ligę ale Monaco było lepsze, więc teraz mu się odmieniło bo od kilku lat nie osiągnął nic z PSG w LM, ligi też nie wygrał więc zachciało mu się odejść, ale zapomniał że rok wcześniej podpisał 2 razy kontrakt.
Miejmy nadzieję że Rayole zatrudnił po to żeby skuteczniej działał w sprawie transferu niż Di Campli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?