La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1298 Culés

1

Wydaje mi się, że odejście Neymara jest dużo bardziej prawdopodobne niż sezon temu. Składa się na to kilka czynników, a warto zacząć od tego, że w PSG gra teraz jego najlepszy zią, czyli Alves. Neymar jest Brazylijczykiem z krwi i kości i to widać. Lubi poimprezować, wyszaleć się i w sumie trudno mu się dziwić. Z kim on ma to robić w Barcelonie? Tyle się słyszy o tej przyjaźni z Messim, a każdy widzi, że Leo spędza wolny czas z rodziną swoją oraz Suareza.

Wydaje mi się, że Neymar sam też chciałby zostać już liderem przez duże "L" w którymś z topowych zespołów. Tutaj musi być w cieniu i prędko się to nie zmieni. Przechodząc do PSG nie dość, że dostaje z miejsca pewnie na łapę dwa razy tyle co obecnie zarabia w Barcelonie, to jeszcze z automatu staje się liderem zespołu i jego największą gwiazdą.

Mam nadzieję, że jednak nie dojdzie do tego, aczkolwiek jeśli już miałoby się tak stać, to liczę, że rekord transferowy zostanie pobity kilkukrotnie.

konto usunięte

1

@Geble W sumie w Barcie też stawałby się gwiazdą - może nie tak od razu, ale Messi już najmłodszy nie jest i nie będzie robił już takich liczb. Jeśli chodzi o kasę, to wiadomo, że większą dostanie w PSG, ale pytanie co z trofeami? Zdecydowanie większe szanse na wygranie czegokolwiek ma w Barcy.

1

@aligator Odczepcie się już od tego Messiego. Leo może tylko pomóc. Wystarczy przypomnieć sobie sezon 14/15. Jedynym problemem Neymara jest jego głowa.

konto usunięte

0

@adam34689 Ja do Messiego nic nie mam :D Tylko mówię, że wiecznie najlepszy nie będzie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: