La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

21

Jordi Mestre: "Neymar na 200% zostaje w Barcelonie".[MD]

0

@BarcaInfo Kto by się spodziewał.. :v

9

@marcinK0000 Wiesz,niektórzy po tym jak przeczytali,że Neymar nie czuję się tu dobrze, to 100 myśli na sekundę i najlepiej go sprzedać. Tylko taka prawda,że nie ma zawodnika na rynku,który by go mógł zastąpić.

konto usunięte

4

@BarcaInfo Byli tu tacy co mówili że Hazard jest od niego lepszy :D On na pewno wie, że powoli będzie przejmował po Messim pałeczkę. Transfer do innego klubu, a w szczególności PSG to byłby mocny krok w tył.

1

@BarcaInfo Rok 2014
Bartomeu: "Alexis nie jest na sprzedaż"
[FC Barcelona]

Nie uwierzę w żadne słowa tego zarządu ;)

2

@SinMistico Neymar:''Chcę tutaj być, i właśnie dlatego odrzuciłem przychodzące oferty. Czuje się tutaj jak w domu.'' - Neymarowi też nie uwierzysz? ;)

konto usunięte

1

@SinMistico A co miał powiedzieć? "Chcemy sprzedać Alexisa koniecznie w to okienko, czekamy na dobre oferty"?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?