La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1509 Culés

2

Co sądzicie o "Barcie. Złotej Dekadzie" Leszka Orłowskiego? Dla mnie świetna książka, właśnie skończyłem czytać.

konto usunięte

1

@tomaszwroblewski_11 Ja jestem na 100 stronie Barca. Życie, pasja, ludzie. Też polecam.

3

@tomaszwroblewski_11 Ja też niedawno przeczytałam. Książka w porządku, jest ciekawa i czyta się bardzo szybko, ale rażą mnie w niej dwie rzeczy - po pierwsze Orłowski ewidentnie ma jakiś problem z Messim. Z jednej strony absolutnie nie deprecjonuje jego talentu, podkreśla jego wielkość i to, że wszystkie sukcesy Barcy były możliwe dzięki niemu, ale z drugiej strony wszystko (albo prawie wszystko), co złego spotkało Barcę to również jego wina. Konflikty, zła gra innych piłkarzy, słabe sezony dla klubu- to wszystko przez Messiego, Wiąże się to z drugą wadą "Złotej Dekady" - mianowicie to, że książka ta jest pełna domysłów, nie wierzę do końca w to, że Orłowski ma przecieki z szatni, wie kto z kim miał konflikt i co zobaczył Pique jak rano wstał z łóżka.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?