La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

0

Zalozmy, ze PSG rzeczywiscie chce za Verrattiego te 70-100€. I teraz Barca nie za bardzo chce wzmocnic tylko jedną pozycje, wiec probuje zbijac cene. To sie nie udaje wiec kupujemy Paulinho, Azipilicuete i kogos tam jeszcze. A wiecie co jest najgorsze? Ze ten scenariusz wydaje sie byc bardzo prawdopodobny :D

3

@al Fayed Azpilicueta - świetna opcja. Paulinho - jeśli odejdzie Gomes to jakoś go "zdzierżę". Przynajmniej biega jak spuszczony ze smyczy. :D

Kupimy solidnego ŚP (Seri?) i nie będzie tragedii.

konto usunięte

2

@Mazi Ja tam nie widze w Barcy ani na ten moment Coutinho, ani Azipilcuety, ani Paulinho itd. Widze jedynie Verrattiego, Palencia i przyszlosc :))

0

@al Fayed Azpi to bardziej opcja do rotacji ŚO - przynajmniej ja o takiej koncepcji pisałem jakiś czas temu. Azpi do rotacji z Umtitim i Pique. W razie gdyby Palencia nie wypalił - mamy zmiennika na PO dla Vidala.
Verratti - fajnie by było... Tyle, że szejk go nie puści. Problem w tym, że nie ma wyjścia awaryjnego. Były... ale zarząd przespał...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?