La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

2

Paulinho wbrew pozorom może dać wiele jeżeli zostawi całe serce na boisku i będzie biegał za dziesięciu. Być może odciąży Busquetsa w meczach ze słabszymi przeciwnikami. Pamiętam zachwyty nad tym grajkiem na jakiś MŚ.

W każdym razie nie jestem fanem tego transferu, tak samo jak nie jestem jego przeciwnikiem bo nie miałbym nic przeciwko jakby przyszedł do klubu razem z Verrattim. Bo taki gość jak Włoch jest nam potrzebny.

Skonczmy telenowele z Paulinho i Verrattim, a zacznijmy z prawym obrońcą, chociaż tutaj postawiłbym na Vidala. Gość jak grał to grał bardzo dobrze. Szkoda go na zmiennika.

0

@sniapek Podejrzewam, że jest wielu młodych piłkarzy w rezerwach, którzy również jak Paulinho by biegali za "10" i oddawali serce na boisku.

0

@Homeopata8989 Masz rację, tylko tyle, że Paulinho mimo wszystko ma o wiele większe doświadczenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?