La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1806 Culés

1

Jeśli Paulinho jest brany pod uwagę jako gościu który ma zastąpić Busiego kiedy ten będzie odpoczywał to jeszcze można to jakoś przełknąć. Ale tylko w sytuacji kiedy ściągamy gościa o profilu Xaviego który cofnie się na własną połowę i rozegra. Bo to co momentami odwalało się w środku w minionym sezonie to się nawet najstarszym fizjologom nie śniło. Pomocnicy chowali się za przeciwnikiem uciekając od rozegrania a Leo to nawet nie cofał się do pomocy ale na własną połowę.

konto usunięte

1

@sebo939 A co z najlepszym pomocnikiem Granady, z którym tracili wyraźnie mniej goli - Samperem? Wolę ogrywać wychowanka, niżli kupować kolesia u schyłku kariery, co był tak mocny, że musiał do Chin uciekać...

0

@LinekPark Wybacz, zapomniałem o nim. W sumie nawet na niego można już postawić a Paulinho darować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?